به تهران آگهی خوش آمدید

ماسترو رحیمی

مجموعه پاسارگاد تاباک از زمانی شروع به شکل گیری کرد که ایده ای نو از فرانسه به ایران آورده شد و این کار و ایده نو را در ایران آقای اميرحسين رحيمی كه ماسترو رحيمی شناخته می شود ایجاد کردند.از ١٣٨٩ شروع به تحقیق و جانمای و مکان یابی و امکان سنجی نوع کار صورت گرفت و از سال 1390 شروع به فعالیت شد.پاسارگادتاباک به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین اسموک شاپ ایران آماده خدمات رسانی به شماست .پاسارگاد تاباک بر گرفته از نام ایرانی پاسارگاد و همچنین تاباک (tabac) برگرفته از واژه ای فرانسوی می باشد .اولين پيپ در ايران در مهرماه 1394 توسط ماسترو رحیمی مدیر مجموعه پاسارگادتاباك ساخته شد.
جهت آشنایی بیشتر با ماسترو رحیمی به وب سایت https://mastrorahimi.com مراحعه نمایید.
ماسترو رحیمی

نام: استاد اميرحسين رحيمى
نام مستعار : ماسترو رحیمی - mastro rahimi
از افتخارات مجموعه پاسارگاد تاباک استاد رحیمی :
1 - ثبت جهانی اولین پیپ ساخته شده در ايران در تاریخ 9 مهر ماه 1394 اولین پیپ تماما دست ساز با برایر و متریال ایتالیایی با هنر ایرانی
2 - تولید و عرضه بیش از ۱7۰۰ پیپ ایرانی تا تاریخ آذر ماه ۱۳۹۹ توسط ماسترو رحیمی و تیم مدیریت انجمن پیپ ایران و مجموعه پاسارگادتاباک این هنرمندان دنیای پیپ
3 - اولین استند پیپ ساخته شده در ایران تماما با چوب در مدل های 12 تایی و 18 تايی و اشكال مختلف هنری
4 - معرفی استاد رحیمی به عنوان کارآفرین برتر در سال 1397
5 - راه اندازی اولین انجمن تخصصی پیپ در ایران که باعث گرد آمدن هنرمندان دنیای پیپ در جلسه های دورهمی و حضوری اعضا تیم 20 نفره مدیریت انجمن شده است ،تشويق به كار گروهی و اهميت به خود كفايی و توليد داخلی و حمايت از هنرمندان ايرانی مرتبط ، این انجمن تا سال 1399 بیش از 1350 عضو دارد.
6 - اولین بررسی تخصصی توتون پیپ در ایران - بلند تخصصی توتون و ميكس و كهنه كاری توتون پيپ با همکاری تیم مدیریت انجمن پیپ
www.tobaccoreviews.ir
7 - راه اندازی اولین بررسی تخصصی قهوه درایران - رستينگ و برندينگ دانه قهوه
www.coffeeandhealth.net
8 - راه اندازی اولین پویش مردمی نه به قلیان ، نه به سیگارت و درج و انتشار مقالات متعدد در زمینه مضرات قلیان راهكار های مبارزه با مواد مخدر توسط دو نفر از اساتيد دانشگاه و روانشناسان
9 - راه اندازی اولین و تنها مرکز تعمیر پیپ و مرمت پیپ های کلکسیونی در ایران
10 - تنها مركز بيوكس كاری مرشام رنگدهی و مقاوم سازی مرشام
11 - تنها توليد كننده سنگ رطوبت ساز ايرانی جهت رطوبت دهی به توتون
12 - راه انداز تخصصی اسموك شاپ استاندارد در ايران و امور مرتبط با نگهداری و آموزش تخصصی عرضه و نگهداری سيگاربرگ
13 - همكاری با كبريت توكلی جهت تولید كبريت های مخصوص پيپ و سيگاربرگ كه طرح های زيبای روی كبريت با ايده های خاص ماسترو رحيمی
14 - برگزاری جشنواره های متعدد و اهدا هدیه پیپ ایرانی به دوست دارن و علاقه مندان به دنیای پیپ
15 - این مجموعه مورد توجه برند های معتبر سازنده ایتالیایی شد و بازدید هایی توسط صاحبان برند و مطرح جهان و خصوصا ایتالیایی ها از محل فروشگاه انجام شد و استاندارد های فروشگاه و شرایط یک اسموک شاپ واقعی مورد تایید قرار گرفت .
الگو برداری و استفاده از فنون دانهیل در ساخت پیپ ها توسط ماسترو رحیمی و استاد کامران
اکتبر 2016 وقتی کسی دانهیل رو نمی شناخت ما سالها بود در حال مطالعه و بررسی فنون دانهیل با تهیه نسخه های اصلی کتاب های مربوطه بودیم فکر نکنید امروز پیپ ایرانی مشابه دانهیل کم از دانهیل ندارد بله دارد ولی ما تلاش کردیم و فنون مربوطه را به کار گرفتیم و امروز از خودمون راضی نیستیم و تلاش می کنیم بهتر باشیم !

پاسارگادتاباک به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین اسموک شاپ ایران آماده خدمات رسانی به شماست .
که رسته فعالیت مرتبط با قهوه ,قهوه جوش, قهوه ساز ,پیپ ,سیگاربرگ ,توتون و تنباکو و فندك وسیگارپیچ می باشد.(قهوه و پيپ و دخانیات و ادوات وابسته)
سیگار برگ ها و توتون های درج شده در این وب سایت دارای مجوز فروش در کشور جمهوری اسلامی ایران هستند و لیبل شرکت دخانیات ایران را دارند.
پاسارگاد تاباک دارای مجوز عمده فروشی دخانیات با شناسه صنفی شماره 0354467916 در اتحادیه عطاران و سقط فروشان تهران بزرگ می باشد.
تمامی سیگار برگ ها در دستگاه های مخصوص نگهداری و مرطوب تقدیم می گردد.
اولین انجمن پیپ و قهوه ایران مربوط به مجموعه پاسارگادتاباک می باشد.
مجموعه پاسارگادتاباك
تنها انجمن رسمی پيپ و قهوه ايران
تنها اسموك شاپ تخصصي ايران
تنها طراح و سازنده اصولی پيپ و اولين سازنده پيپ در ايران
تنها مركز بلند تخصصی توتون در ايران
تنها مركز مرمت ، تعمير و كارشناسی و قيمت گذاری پيپ در ايران
تنها مركز بيوكس كاری و رنگ دهی مرشام در ايران
تنها مركز نگهداری تخصصي و عرضه سيگاربرگ كوبايی در ايران
رستينگ و برندينگ دانه قهوه
از دیگر تولیدات ما تولید کیف پیپ دست ساز تمام چرم سفارشی و استند پيپ و جار توتون و زيردستي توتون با برند پاسارگاد تاباک می باشد.
تولید کننده سیگاربرگ چوبی در ایران.
با یاری خداوند متعال و همکاری اعضای محترم تیم مدیریت انجمن پیپ ایران پاسارگادتاباک
مفتخر است که در مراسمی در مورخه 9 مهرماه 1394 مصادف با فرا رسیدن عید سعید غدیر خم و یکم اکتبر 2015 برای اولین بار در ایران پیپ دست ساز کاملا تخصصی و حرفه ای رونمایی شود و این مهم نتیجه حداقل شش ماه تلاش همکاران تیم مدیریت انجمن بود ، همچنین برای اولین بار پولیش و رنگ دهی میرشام با بی وکس در این مراسم انجام شد.
از اهداف انجمن پيپ آگاهي در مورد تدخين صحيح تر است و نه ترغيب به تدخين
امروز مجموعه پاسارگادتاباك مديون فعاليت اعضای محترم تيم مديريت انجمن پيپ ايران و كارگروهی عزيزان و اساتيد محترمی چون استاد كامران و ديگر عزيزان می باشد.